| Colores primarios | Blanco |
| Diepte van het product" in Spanish translates informally to "Profundidad del producto". | 120 mm |
| Altura del producto | 29 mm |
| Anchura del producto | 120 mm |
| Peso Producto | 100 g |
| Valor IP | IP20 |
| Lugar de uso | Solo en casa. |
| Idiomas del manual | Holandés, Inglés, Francés, Alemán, Polaco, Portugués, Español |
| Rango de frecuencia de entrada | 50/60 Hz |
| Escribe montaje. | "Plafond" can be a tricky word to translate without additional context, as it means "ceiling" in French. If that’s the meaning you’re looking for, an informal Spanish translation would be "techo". If there’s another context or meaning you have in mind, please let me know! |
| Mínima tensión de entrada VAC | 220 V |
| Máxima tensión de entrada VAC | 240 V |
| Escribe interruptor. | Relé |
| Indicador LED | no |
| Temperatura máxima de operación | 40 °C |
| Temperatura mínima de operación empresarial | -10 °C |
| Máxima sensibilidad a la luz | 2000 lx (lux) |
| Mínima sensibilidad a la luz | 10 lx |
| Detección automática de día/noche. | Sí |
| Maximale humedad empresarial | 93 % |
| Máxima corriente nominal de fluorescencia. | Sure, the translation of "4.5 A" into Spanish while keeping it informal would be "4.5 A". Since it's likely a technical specification or measurement, it remains the same in Spanish. If you have more context or surrounding text you'd like to translate, let me know! |
| Máxima corriente LED | Sure, the translation of "4.5 A" into Spanish while keeping it informal would be "4.5 A". Since it's likely a technical specification or measurement, it remains the same in Spanish. If you have more context or surrounding text you'd like to translate, let me know! |
| Máxima corriente nominal de wolframio. | Sure, please provide the text you want translated to Spanish. |
| La carga nominal máxima del LED. | 1000 W |
| Temporizador de retardo | 10 s ± 3 s a 7 min ± 2 min |
| Carga nominal máxima de fluorescencia | 1000 W |
| Carga nominal máxima de wolframio | 2000 W |
| Ángulo de detección. | 360 ° |
| Máximo alcance de detección | Sure thing! Please provide the text you'd like me to translate to Spanish. |
| Alcance de detección mínimo | Sure, please provide the text you’d like translated to Spanish. |